VN Kine F1 2019: TV programi - Formula 1
Formula 1

Televizijski programi (uživo na Sky-u i unaprijed snimljeni na TV8) Velika nagrada Kine u Šangaju, treća faza Svjetskog prvenstva u F1 2019. i 1.000. Grand Prix u povijesti cirkusa

Il VN Kine a Šangaj - treća faza Svijet F1 2019 - emitirat će se na usmjeriti su Nebo и Odgođena su TV8 (ispod ćete pronaći TV vrijeme).

U nedjelju ćemo posjetiti 1.000 GP -a u povijesti Formule 1: jedinstveni događaj u kojem Mercedes pokušat će dobiti treći nastup u sezoni (čak i ako Ferrari učinit će sve da to spriječe).

AUTORI: Fotografija Lars Baron / Getty Images

IZVORI: Fotografija Ker Robertson / Getty Images

IZVORI: Fotografija Charles Coates / Getty Images

F1 2019 Velika nagrada Kine: što očekivati

Il lanac di Šangaj - sjedište VN Kine je brz način nagrađivanja timova sa strateškim vještinama: Ferrari ovdje nisu pobijedili šest godina.

Dobar početak je važan: u posljednjih pet godina, tko god počeo pol četiri puta je pobijedio. Ispod ćete pronaći календарь od glavna nagrada di Formula 1tada TV vrijeme su Nebo e TV8 i naše pogled.

F1 2019 - Šangaj, kalendar i TV programi na Sky i TV8
U petak 12. travnja 2019
04: 00-05: 30Besplatni trening 1 (uživo na Sky Sport F1)
08; 00–09:30Besplatni trening 2 (uživo na Sky Sport F1)
U subotu 13. travnja 2019
05: 00-06: 00Besplatni trening 3 (uživo na Sky Sport F1)
08: 00-09: 00Kvalifikacije (uživo na Sky Sport F1, odgođeno u 15:00 na TV8)
U nedjelju 14
08:10Utrka (uživo na Sky Sport F1, odgođeno u 15:00 na TV8)
F1 - brojevi za Veliku nagradu Kine
DUŽINA LANCA5.451 m
Giri56
ZAPIS U TESTUSebastian Vettel (Ferrari SF71H) - 1'31” 095 - 2018.
SNIMANJE NA STANICIMichael Schumacher (Ferrari F2004) - 1'32” 238 - 2004.
Snimanje udaljenostiRubens Barrichello (Ferrari F2004) - 1h29'12” 420 - 2004.

F1 - Prognoza VN Kine 2019

1 ° Lewis Hamilton (Mercedes)

Lewis Hamilton jako volim VN Kine: pet pobjeda Šangaj (tri u posljednjih pet godina), osam postolja i šest pol pozicija.

Aktuelni svjetski prvak također je u odličnoj formi s tri pobjede u posljednje četiri utrke.

2. Sebastian Vettel (Ferrari)

Šangaj ovo nije omiljena pjesma Sebastian Vettel: njemački vozač može se pohvaliti samo jednim uspjehom u GP u Kini (osim toga prije deset godina), pet postolja i četiri pole pozicije (posljednja prošle godine).

Pilot Ferrari očajnički željan iskupljenja: nije pobijedio više od sedam mjeseci, ove godine i godine još nije osvojio postolje Svijet F1 2019 čak zaostaje za mlađim suigračem Leclercom.

3 ° Valtteri Bottas (Mercedes)

Valtteri Bottas dobro započeo Svijet F1 2019: lider prvenstva s prvim i drugim mjestom. Ne zaboravljajući da je 14 liječnika opće prakse zaredom bilo u "prvih pet".

Međutim, finski vozač nikada nije pobijedio VN Kine (najbolji rezultat bio je drugo mjesto prošle godine) i, što je još važnije, nikada nije startao iz prvog reda u Šangaju.

Gledajte: Max Verstappen (Red Bull)

Jedanaest uzastopnih Top-XNUMX GP-ova i šest postolja u posljednjih sedam GP-ova: Max Verstappen pronašao impresivan kontinuitet.

Povijest nizozemskog vozača VN Kine? Nema iznimke: nula pobjeda, samo jedno postolje u 2017. (3. mjesto) i razočaravajuće kvalifikacije.

Sljedeća naredba: Mercedes

La Mercedes ima sva ovlaštenja biti tim koji pobjeđuje Šangaj: u devet izdanja VN Kine Njemački tim uspio je osam puta odvesti barem jedan automobil na postolje. Ne treba zaboraviti pet pobjeda i šest pol pozicija.

Srebrne strijele dominirale su – također zahvaljujući tuđim nesrećama – početkom Svijet F1 2019 s dva zagrada na prva dva svjetska prvenstva, ali čini se da je trojka malo vjerojatna.