F1 2019 - Hamilton pobjednik VN Kanade, kazna za Vettela - Formula 1
Formula 1

Lewis Hamilton (Mercedes) osvojio je Veliku nagradu Kanade u Montrealu unatoč tome što je prešao granicu iza Vettela (kažnjen 5 sekundi zbog pokrivanja protivnika)

Lewis Hamilton također pobijedio VN Kanade a Montreal с Mercedes unatoč prelasku cilja iza Sebastian Vettel... Njemački vozač Ferrari Zapravo, bio je kažnjen s pet sekundi jer je u 48. krugu završio protiv britanskog protivnika.

Zasluge: Fotografija Mark Thompson / Getty Images

Izvori: Fotografija Charles Coates / Getty Images

Zasluge: Fotografija Peter J. Fox / Getty Images

Iza leđa dvojice izazivača koji se bore za Svijet F1 2019 su Charles Leclerc, treće mjesto s konkurentnijom crvenom nego inače.

1 F2019 Svjetsko prvenstvo - VN Kanade Izvještaji

Lewis Hamilton (Mercedes)

Lewis Hamilton volio bi pobijediti na stazi, a ne nauštrb kazne izrečene Vettelu, ali utrka ide ovako.

Za britanskog jahača, sve više i više vodećeg Svijet F1 2019 - Ovo je peti uspjeh u prvih sedam utrka prvenstva.

Sebastian Vettel (Ferrari)

Da biste ove godine pobijedili Hamiltona, morate biti savršeni i Sebastian Vettel a Montreal Nije. Njemački vozač jučer je bio izuzetan igrač u kvalifikacijama (odlaskom kući pol), ali pogreška napravljena u utrci - koja nije ostavila mjesta za Hamiltona u 48. krugu - dovela je do kazne, o kojoj se raspravljalo, ali, po našem mišljenju, s pravom. Osim toga, reakcija nakon utrke nije bila baš zrela, što ga je natjeralo da preokrene predznake prvog i drugog mjesta.

Četvrto postolje u zadnjih pet Grand Prixa je pozitivan znak (u kombinaciji s izvrsnim brzinskim performansama prikazanim u ovoj). Velika nagrada Kanade), ali pobjeda izostaje od kolovoza prošle godine.

Charles Leclerc (Ferrari)

Brzina i specifičnost: To se može sažeti kao VN Kanade di Charles Leclerc.

Vozač iz Monaka osvojio je drugo postolje u sezoni nakon Bahreina, a u Francuskoj će pokušati ugrabiti četvrto mjesto u utrci. Svijet F1 2019 Ferstappen.

Valtteri Bottas (Mercedes)

Valtteri Bottas nije bilo baš dosljedno Montreal: loš u kvalifikacijama, kupio si četvrti u utrci i bonus bod za brza vožnja.

Nakon šest postolja zaredom, finska trkačica po prvi put ove sezone izborila je plasman među tri najbolja.

Ferrari

Danas Ferrari Nakon više od sedam mjeseci natjecanja na postolju, pokazali su se vrlo konkurentnima: na postolju su se našla dva samaca.

Vettel je vrlo brz u kvalifikacijama i utrci (s pogreškom koja ga je koštala pobjede) i lako treće mjesto za Leclerca: Cavallino u porastu?