F1 - TV programi Velika nagrada Meksika 2018 - Formula 1
Formula 1

Televizijski programi (uživo na Skyu i TV8) Velika nagrada Meksika, pretposljednja faza Svjetskog prvenstva u nogometu 1.

Il Velika nagrada Meksika - od treće do posljednje faze Svijet F1 2018 - emitirat će se na usmjeriti su Nebo e TV8 (ispod ćete pronaći TV vrijeme).

U napadu Mexico City Lewis Hamilton bit će dostupna druga meč bod: 7. mjesto sa Mercedes kako bi u nedjelju proslavio svoj peti naslov karijere.

F1 2018 - Velika nagrada Meksika: što očekivati

Il lanac di Mexico City ovo je brza ruta koja nije jako zamorna autobus.

Ovdje je važan dobar početak - samo jedno od posljednjih devet izdanja Velika nagrada Meksika osvojio vozač koji nije krenuo iz prvog reda, ali kiša predviđen za subotu mogao bi donijeti neka iznenađenja u kvalifikacijama. Ispod ćete pronaći календарь glavna nagrada TV vrijeme su Nebo e TV8 i naše pogled.

F1 2018 - Meksiko, kalendar i TV programi na Sky i TV8

U petak 26

17: 00-18: 30 Besplatni trening 1 (uživo na Sky Sport F1)

21: 00-22: 30 Besplatni trening 2 (uživo na Sky Sport F1)

U subotu 27

17: 00-18: 00 Besplatni trening 3 (uživo na Sky Sport F1)

20: 00-21: 00 Kvalifikacije (izravni prijenosi na Sky Sport F1 i TV8)

U nedjelju 28

20:10 Gara (uživo na Sky Sport F1 i TV8)

F1 – brojevi za Veliku nagradu Meksika

REKORD NA TESTIRANJU: ​​Sebastian Vettel (Ferrari SF70H) - 1'16” 488-2017.

REKORD U GARI: Sebastian Vettel (Ferrari SF70H) – 1'18” 785 – 2017.

REKORD U DALJINI: Max Verstappen (Red Bull RB13) - 1h36'26"552 - 2017.

F1 - Predviđanje za Veliku nagradu Meksika 2018

1 ° Lewis Hamilton (Mercedes)

Lewis Hamilton već pobijedio Velika nagrada Meksika prije dvije godine i ovdje će gotovo sigurno proslaviti svoj peti naslov svjetskog prvaka. Za osvajanje je dovoljno 7. mjesto Svijet F1 2018 ali, po našem mišljenju, sve su prilike vidjeti ga na najvišoj stepenici postolja.

U posljednjih devet Grand Prixa, britanski vozač Mercedes kući je donio šest pobjeda, dva viceprvaka i treće mjesto. Apsolutna dominacija.

2 ° Max Verstappen (Red Bull)

Max Verstappen osvojio prošle godine u Meksiko i ima sve potrebne vjerodajnice za uspjeh i ove godine.

Nizozemski vozač osporio je zvjezdano finale sezone: tri postolja u posljednje četiri utrke Svjetskog prvenstva.

3 ° Valtteri Bottas (Mercedes)

Valtteri Bottas nikad nije pobijedio Velika nagrada Meksika ali ovdje je uspio zauzeti dva postolja u posljednje tri godine.

Upravo se natjecao u devet utrka u prvih pet zaredom i uskoro će prednjačiti. Mercedes mnoge korisne točke za Svijet F1 2018 Graditelji.

Pazi na: Kimi Raikkonen (Ferrari)

Kimi Raikkonen - Neposredno nakon pobjede u SAD-u i pet uzastopnih Grand Prixa u "top pet" - on je trkač. Ferrari bravar i sve to govori čak Mexico City vidjet ćemo dobru utrku od finn.

Ledenikovi presedani u St. Meksiko? Treće mjesto prošle godine.

Sljedeća naredba: Mercedes

La Mercedes jako volim Velika nagrada Meksika: U prethodne tri epizode Srebrni strijelci primili su dva dvostruka pogotka i drugo mjesto.

Naslov konstruktora je jedan korak za njemačku momčad da oba automobila može smjestiti u "top pet" i barem jedan na podij u zadnjih 5 Grand Prixa.