F1 2017 - Japanski TV programi GP - Formula 1
Formula 1

Il Svijet F1 2017 slijeće na lanac di Suzuka za Velika nagrada Japana: šesnaesta faza prvenstva emitirat će se u usmjeriti su Nebo и Odgođena na Rai (ispod ćete pronaći TV vrijeme).

U nedjelju ujutro vidjet ćemo još jedan dvoboj između Lewis Hamilton e Sebastian Vettel: pilot Mercedes čini se da je u boljoj formi, ali Cavallino neće odustati.

F1 2017. Velika nagrada Japana u Suzuki: što očekivati

Il lanac di Suzuka - sjedište Velika nagrada Japana – jedna od najomiljenijih staza za vozače: staza je jedna od najkompletnijih u Svijet F1 2017 – karakteriziraju brzi zavoji koji su jako dosadni autobus.

Na stazi na kojoj je jako teško prestići kvalifikacija (što će se najvjerojatnije dogoditi pod kiša) bit će temeljni: od 2009. (godina povratka Suzuka в календарь od Svijet F1) tko god pobijedio u ovoj utrci, uvijek je startao u prvom redu. Ispod ćete pronaći календарь od glavna nagrada di Formula 1 (osvojio ga je u posljednjih pet godina vozač sposoban osvojiti naslov svjetskog prvaka na kraju sezone), TV vrijeme su Nebo и Rai i naše pogled.

F1 2017 - Suzuka, kalendar i TV programi na Sky i Rai

U petak 6

03: 00-04: 30 Slobodni trening 1 (uživo na Sky Sport F1, odgođeno u 08:45 na Rai Sport)